همکاری با شجره طوبی

از شجره طوبی
پرش به ناوبری پرش به جستجو

همکاری با شجره طوبی

سلام و درود فراوان به شما دوست و همراه عزیزشجره طوبی

وب سایت شجره طوبی مفتخر است از شما دوستان عزیز در بخش های گسترده فعالیت مجموعه دعوت به همکاری کند.

همانطور که مستحضر هستید این سایت در شاخه های گوناگون مرتبط با علوم و معارف اهل بیت علیهم السلام فعالیت میکند.

لذا به منظور توسعه حوزه های فعالیت و افزایش کیفیت مطالب قابل ارائه به جامعه توحیدی - ولایی بر آن شدیم تا با شما دوستان گرامی که در شاخه های فعالیتی مجموعه ، توانایی و علاقه دارد دعوت به همکاری به عمل آوریم.

بدون شک حضور شما عزیزان در تیم شجره طوبی باعث افتخار و دلگرمی خواهد بود و با هم در راستای تولید محتوای با کیفیت و شایسته و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت قدم میگذاریم.


زمینه های همکاری با وب سایت توحیدی ولایی شجره طوبی :

مجموعه شجره طوبی در زمینه های ذیل مشتاق با افراد متخصص و با تجربه می باشد:

  • تبدیل محتواهای صوتی به محتواهای متنی

پیاده سازی متنی فایلهای صوتی دارای اولویت تایپ و ارائه شده توسط تیم مدیریت وب سایت توسط شما ، یکی از اصلی ترین بخش های مد نظر ما است.

  • فهرست بندی فایلهای صوتی

بمنظور افزایش بهره وری و رضایت کاربران محترم ، ضروری است فایلهای صوتی دارای فهرست منظم و قابل ارائه داشته باشد . لذا همکاری در فهرست گذاری فایلهای صوتی دارای اولویت تیم مدیریت وب سایت نیز بخش مهمی از اهداف مجموعه می باشد.

  • ترجمه محتواهای متنی

مفتخریم تا به اطلاع شما دوست عزیز برسانیم که تیم ترجمه شجره طوبی در حال گسترش میباشد. بدین منظور مطالب دارای اولویت بالا جهت ترجمه به زبانهای دیگر توسط تیم مدیریت وب سایت ارائه شده است تا علا قه مندان به ترجمه و نشر مطالب توحیدی ولایی بتوانند در این قسمت مشارکت داشته باشند.

لازم بذکر است در تمامی زمینه های فوق ، به زحمات دوستانی که مشارکت نمایند حق الزحمه تعلق می گیرد . پس اگر شما در هر یک از موارد فوق ، علاقه به همکاری داشتید لطفا از طریق آدرس زیر با ما تماس بگیرید.


سپاس گذار شما تیم مدیریت وب سایت شجره طوبی

آدرس پست الکترونیک: [email protected]