صفحهٔ اصلی

از شجره طوبی
پرش به ناوبری پرش به جستجو
مطلب برگزیده

Ali.jpg

بسم الله الرّحمن الرّحیم

این پایگاه ، بمنظور انتشار مجموعه دروس ، مواعظ و سخنان استاد حکیم شیخ غلامعلی ایلخانی ایجاد شده است . تیم مدیریت پایگاه شجره طوبی برآن شد تا با تاسیس این پایگاه و انتشار مطالب توحیدی ولایی بیان شده توسط ایشان ، در جهت نشر فضائل محمد و آل محمد علیهم السلام قدم کوچکی را بردارد . امید است این بضاعت مزجاة مورد قبول قرار گیرد.لازم بذکر است این مجموعه به هیچ گروه و فرقه خاصی وابسته نیست و ملاک بیان و شرح و نشر مطالب ، فقط انطباق مطالب برخی علمای ربانی با معیار قرآن کریم و فرمایشات ائمه معصومین علیهم السلام و بیان دقائق و ظرائف مسائل توحیدی ولایی توسط ایشان بوده است.

جهت اطلاع شما کاربر گرامی این سایت دارای دو بخش اصلی "فهرست فایل های صوتی" و "فهرست موضوعی مباحث" می باشد .

در بخش فهرست فایل های صوتی ، کلیه فایل ها بر اساس سه سرفصل اصلی "مباحث مدون و منسجم" ، "شرح کتب منتخب" و "مباحث آزاد" دسته بندی شده که هر سرفصل دارای زیرمجموعه های مربوط به خود می باشد. شما می توانید با کلیک روی "فهرست فایل های صوتی" در تب بالای صفحه یا زیر آرم پایگاه در ستون سمت راست صفحه وارد این بخش شوید . پس از ورود به این بخش با کلیک بر روی هر عنوان که رنگی می باشد ، شما به صفحه مرتبط با موضوع منتقل می گردید. لازم بذکر است با توجه به اینکه محتویات سایت در حال تکمیل می باشد تعدادی از فایل های صوتی دارای کسری می باشد که به تدریج تکمیل می شود.بصورت کلی کلیه فایل ها که مقابل انها علامت پخش صوت (بلندگو) باشد دارای محتوا و قابل استفاده است . ضمن اینکه صفحات آن تعداد از جلسات که بصورت متن پیاده سازی شده است دارای متن بوده و فایل پی دی اف آن در دسترس می باشد.

در بخش فهرست موضوعی مباحث نیز که از تب بالای صفحه یا ستون سمت راست این صفحه زیر آرم پایگاه قابل دسترس است ، با نظارت دقیق استاد ایلخانی موضوعات مطرح شده در حدود 8000 جلسه بصورت درختواره طراحی شده است و کلیه فایلهایی که موضوع مرتبط با هر بخش درختواره داشته باشند به آن لینک می گردد . البته این قسمت در حال تکمیل است و بزودی در اختیار کاربران پژوهشگر قرار خواهد گرفت.

همچنین جهت جستجوی موضوع یا واژه ای در این سایت ، میتوانید در قسمت جستجو در سمت چپ بالای صفحه ، موضوع یا واژه مورد نظر را تایپ و جستجو کنید . نتیجه جستجو شامل صفحاتی است که یا در عنوان صفحه و یا در محتوای آن واژه مورد نظر وجود دارد . با کلیک بر روی هر صفحه وارد آن می شوید و پس از فشردن دکمه Ctrl+F واژه مورد نظر را مجددا تایپ نموده و آن را در صفحه پیدا کنید .

در پایان از کاربران محترم تقاضا دارد ضمن مراجعه به بخش "همکاری با ما" ، ضمن مساعدت با گروه مدیریت پایگاه در تکمیل محتوا ، نظرات و پیشنهادات اصلاحی خود در جهت بهبود کمی و کیفی این فعالیت را با ما به اشتراک بگذارید.